Web Tasarım.

Seka Bilişim olarak  işletmenizin ihtiyaçlarına uygun yaratıcı, modern, işlevsel web sitesi tasarımları ve uygulamaları yapıyoruz.Yenilenen Türk Ticaret Kanunu’na uygun, türkçe yönetim paneli bulunan anlaşılır, hızlı ve firmanızı internet ortamında daha ön plana çıkaran bunun yanında yönetim kolaylığı sağlayan çalışmalarımız ile işletmenizin yanındayız.
Tasarımını ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz tüm web sitesi çalışmalarımız mobil,web ve tablet uyumlu olarak siz değerli işletme sahiplerine teslim edilmektedir.
Alan adı ve hosting hizmetlerimiz ile sizlere web tasarımın her adımında yardımcı olarak web sitenizin teslimi sonrası teknik destek ve güvenlik sorunları için ise servis hizmeti sağlayarak sizlerin memnuniyeti için durmaksızın çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik.

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ
info@sekabilisim.com

Sosyal Medya Yönetimi.

Dijital pazarlama hizmetinin en önemli kolu olan sosyal medya hizmeti alırken, diğer tüm hizmetler gibi; sosyal medya yönetiminin de bir ekip iş olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Neden mi ? Bünyesinde grafik tasarım çalışanı olmayan bir ekip sizlere hizmet veriyorsa kalitesiz görseller paylaşılmış olur ve dönüşüm oranları etkisiz bir hal alır. Bünyesinde Analytics uzmanı olmayan bir ekip sizlere hizmet veriyorsa, sosyal medya dönüşümleri etkili bir şekilde analiz edilerek, yorumlanamaz. Bünyesinde SEO uzmanı olmayan bir firmadan bu hizmeti alıyorsanız, web sitenizle, sosyal platformlarınızın entegrasyonları sağlanmayacak ve sosyal medya yönetiminden SEO açısından verim alamayacaksınız. Son olarak, bünyesinde içerik uzmanı çalıştırmayan veya amatör içerikler üreten bir ekip ile çalışıyorsanız, içerik pazarlama stratejileriniz etkisiz olacaktır.

Seka Bilişim olarak sosyal medya hesaplarınız en iyi şekilde en uygun fiyat politakısyla yönetmekten mutluluk duyacağız.

%100 MEMNUNİYET

7/24 DESTEK

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Faydalı Bilgiler.

Merak edilen soruları sizin için cevapladık

Web site hizmetini bir kaç şekilde alabilirsiniz. Ajanslardan, serbest çalışan web tasarımcılardan , yakın akrabalarınızdan veya kendinizi geliştirerek. Hizmet aldığınız kişi yada kuruluşların web site yaparken dikkat ettiği kritiklere ve sizin isteklerinize göre web tasarım fiyatları değişebilir. Bunun yanı sıra bir ajans ile çalışmayı göze aldığınızda web sitenizle bir kişi değil bir ekip ilgilenir. Bu da web hizmetini tam zamanında ve kurumsal kimliğinizi tam yansıtarak almanıza olanak sağlar. Tabi burada en yüksek fiyat bir web ajansı ile çalışmak olur.

Web sitesi teslim süreleri yapılacak projeye göre değişmektedir. Normal kurumsal sitelere verilen süreler ile e-ticaret ve benzeri sitelere verilen süreler asla aynı değildir. Bizim firmamız için geçerli olan süreler kurumsal siteler için sözleşme taahütümüze göre 10 iş günüdür.

web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi google adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise seo çalışması doğal yollardan google’ın sitenizi sevmesidir. Seo konusunda bir çok firma profesyonel destek vermektedir. Seo’nun bir çok önemli kriterleri bulunmaktadır.

Seka Bilişim olarak tüm müşterilerimizin web sitelerini mobil ve tablet uyumlu olarak hazırlamaktayız.